Facebook створив аналог YouTube

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Представники соціальної мережі Facebook розповіли про плани запуску ресурсу під назвою Watch. Повідомляється, що нова платформа нагадує YouTube, де користувачі зможуть публікувати ролики, переглядати чужі відео і професійні шоу.

Реклама

Планується, що в Watch з’явиться підписка на ролики людей, брендів або видавців, а сервіс буде рекомендувати найпопулярніші відео, повідомляє Life, пише ProNews.

«Ви зможете спілкуватися з іншими користувачами під час перегляду шоу і приєднуватися до груп, яким подобаються ті ж ролики, що і вам», – заявив глава компанії Facebook Марк Цукерберг.

Експерти очікують, що творці відео для нового ресурсу зможуть отримувати 55% від рекламних доходів. В даний час YouTube відраховує блогерам 45%.

Втім, відеоконтент соцмереж давно вже привертає пильну увагу з приводу змісту роликів. Наприклад, в липні в компанії Google заявили, що посилять боротьбу з виявлення екстремістських роликів на відеохостингу YouTube.

Визначати появу небезпечного контенту будуть новітні технології, розроблені компанією.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: