Apple випустить здешевлену версію своїх найдорожчих навушників AirPods Max

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У мережі з’явилася інформація про майбутні плани Apple щодо бездротових навушників. Як виявилося, компанія має намір випустити здешевлену версію своїх найдорожчих навушників за 63 тис рублів. Причому зробити вона це планує вже в 2021 році.

AirPods Max вийшли зовсім недавно, а інтернет-інсайдери вже почали постачати нас витоками про їх більш дешевому варіанті, передає Wccftech. Як саме буде називатися новинка – невідомо. Але є припущення, що компанія продовжить логічний ланцюжок з пристроїв лінійки SE (Apple Watch SE, iPhone SE) і випустить AirPods Max SE.

Повідомляється, що основною сферою застосування нових навушників буде спорт. Через це вага пристрою стане нижча (290 грам проти 385 грам в AirPods Max). При цьому ціна також буде помітно приємніше. Якщо вірити витокам, вартість AirPods Max SE складе 399 доларів (біля 11 тис гривень).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.