В Україні стартував продаж повнорозмірних навушників Apple AirPods Max

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Українські рітейлери почали готуватися до старту продажів новеньких повнорозмірних навушників Apple AirPods Max – одним з перших попередні замовлення почав приймати онлайн-магазин ion.ua, вказавши вартість і точну дату старту продажів новинки, яка вже стала дефіцитною на деяких ринках.

В Україні за Apple AirPods Max просять 20 699 грн. Фактичний старт продажів намічений на 25 грудня. Для порівняння, ціна AirPods Max в США становить 549 доларів.

Apple  анонсувала повнорозмірні AirPods 8 грудня а їх фактичні продажі в США та інших країнах стартували 15 грудня. Техноблогери і журналісти великих західних видань уже встигли спробувати Apple AirPods Max і поділилися першими враженнями – якщо коротко: оглядачі хвалять новинку за зручність і якість звучання, заявляючи про перевагу над Bose і Sony. У той же час Apple AirPods Max при своїй досить високій ціні, на думку оглядача The Verge, не дотягують до дротових Hi-End-навушників для аудиофілов.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У той же час популярний техноблогер Маркес Браунлі назвав найбільшим недоліком Apple AirPods Max вкрай незручний комплектний чохол. Зараз цей чохол є єдиним способом перевести навушники в режим енергозбереження, але всі оглядачі кажуть, що користуватися ним незручно, а сам він майже не захищає найбільш «ніжні» деталі на зразок тканинного оголовья і коліщатка Digital Crown.

Ми докладно розповідали про всі особливості і можливості Apple AirPods Max в нашій новині, присвяченій анонсу пристрою.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.