Приблизний час читання:3 хв

Стало відомо, що прибрали з нових Google Pixel заради здешевлення

0

Торішні смартфони Google Pixel 4 отримали функцію Motion Sense на базі технології Project Soli, яка повинна була дозволити управляти пристроєм за допомогою жестів над пристроєм.

На папері все виглядало досить красиво, нам обіцяли, що за допомогою жестів можна буде пропускати пісні, відключати будильники, регулювати гучність відтворення і так далі. Однак на практиці функція працювала абияк і то далеко не у всіх країнах.

В цьому році компанія повністю відмовилася від системи жестів, для роботи якої використовувалися крихітні радари, а також додала в свої нові смартфони Pixel 5 і Pixel 4a 5G морально застарілий сканер відбитків пальців на задній панелі.

Популярні новини  Розкрито вартість і дата презентації Apple AirPods Pro 2

Втім, Google стверджує, що компанія не скасувала розробку Project Soli і системи Motion Sense. Глава відділу нового обладнання Google Рік Остерлох (Rick Osterloh) підтвердив в інтерв’ю The Verge, що «вони будуть використовуватися в майбутньому». Виконавчий директор підтвердив, що технологія була занадто дорогою для використання в телефонах, які Google вирішила випустити в цьому році. Рік Остерлох не уточнив, чи будуть Project Soli і Motion Sense використовуватися в наступному смартфоні Pixel або якихось інших продуктах Google.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут