Приблизний час читання:3 хв

Xiaomi представила два телевізора з унікальними функціями

0

Компанія Xiaomi продовжує підігрівати інтерес громадськості до прийдешньої презентації, запланованої на 28 вересня в Китаї. На це раз, китайський виробник опублікував постер, на якому демонструються справжній зовнішній вигляд відразу двох майбутніх новинок. 

Раніше Xiaomi вже підтвердила анонс висококласного телевізора Xiaomi TV Master Ultra Edition (або Mi TV Master Extreme Edition) з роздільною здатністю 8K і стільникового зв’язку 5G, але не показувала його дизайну. Це буде перший телевізор Xiaomi з такими характеристиками. Також компанія підтвердила, що телевізор оснащений екраном, створеним за технологією Mini LED, яка усуває багато недоліків технології OLED.

Xiaomi представила два телевізора з унікальними функціями

Тепер постер показує, що Mi TV Master Extreme Edition буде представлений відразу в двох версіях. Ціни на лінійку очікуються від 3 до до 4,4 тисяч доларів. 

Імовірно, Xiaomi TV Master Ultra Edition може стати поліпшеною версією раніше випущеної моделі Xiaomi Mi TV Master, яка отримала 65-дюймовий екран роздільною здатністю 4K з частотою оновлення зображення 120 Гц.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут