Приблизний час читання:5 хв

Apple Watch Series 6 показують неправдиві дані про стан здоров’я користувача

0

Медики заявляють, що розумний годинник Apple Watch Series 6 показує неправильні дані про насиченість крові користувача киснем. Тому купувати даний девайс за 400 доларів тільки через цю функцію не варто.

Мова тут йде про показники оксигенації – рівні насиченості крові киснем. Цей показник життєво важливий, його моніторинг дозволяє виявити covid-19, тромбоемболію легеневої артерії і апное. Під час професійного тестування Apple Watch Series 6 девайс постійно показував різний рівень кисню – при першому вимірі він був на рівні 100%, а через кілька хвилин уже впав до 40%, що може свідчити про емфізему легенів.

Популярні новини  Apple MagSafe для iPhone 12 розчарувала користувачі швидкістю зарядки

Експерти пояснили це наступним чином – для з’ясування рівня кисню Watch Series 6 використовує ремінець, прикріплений до зап’ястя. Він випромінює світло, яке «підсвічує» кров і по її відтінку визначає насиченість. Однак в медицині для цього використовується пульсоксиметр – спеціальний прилад, який кріпиться на палець і просвічує кров в цьому місці. Вартість його становить всього 60 доларів і він видає результат, наближений до 100% ефективності. Apple Watch Series 6 обійдеться вам в 400 доларів, проте його метод виявлення даних неефективний, тому що постійно видає діаметрально протилежні результати.

Популярні новини  Xiaomi представить недорогий Mi Notebook 14 з процесором Intel Core i3 10-го покоління

Найцікавіше, що під час рекламної кампанії Apple видавала цю функцію годинника, як основоположну новинку, яка допоможе в боротьбі з коронавірусною інфекцією. Зрозуміло, в технічній документації годинника є приписка, в якій мовиться, що Watch Series 6 не може замінити професійні медичні інструменти, проте це не зменшує значущості того факту, що «Яблучники» в черговий раз всіх сильно обдурили.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут