Приблизний час читання:4 хв

LG готує дуже незвичний пристрій с висувним екраном

0

Згідно зі звітом LetsGoDigital, південнокорейський технологічний гігант подав заявку на патент на «електронний пристрій» в USPTO (Відомство з патентів і товарних знаків США) ще в 2019 році. Воно було схвалено раніше в цьому місяці, а також включає різні ескізи продукту. Дивлячись на ці зображення, можна побачити пристрій з первинною основою, яке включає всі компоненти, а також згорнутий дисплей. Гаджет має прямокутну форму.

LG готує дуже незвичний пристрій с висувним екраном

Судячи з розміру, це має бути компактний і портативний пристрій, який може слугувати декільком цілям. Дисплей – це висувна OLED-панель, яка схожа на інноваційний телевізор Signature TV R. Кнопка живлення буде розташована на верхній частині гаджета. Хоча зображення показують, що користувач також може вручну витягнути дисплей при необхідності.

Популярні новини  AMD представила нові відеокарти Radeon RX 6800 XT, Radeon RX 6900 XT і Radeon RX 6800

LG готує дуже незвичний пристрій с висувним екраном

На даний момент незрозуміло, для якої мети насправді служить пристрій, оскільки зображення показують, що у нього дійсно є камера на одній з панелей, а дисплей можна використовувати для мультимедійних завдань. Ще одна цікава особливість – в пристрої є стилус, що може вказувати на те, що гаджет націлений на професіоналів в творчих областях. Крім того, при витягуванні дисплея співвідношення сторін зображення, що відображається змінюється відповідно до величини розгорнутого дисплея. Таким чином, користувачі можуть вибрати необхідну довжину дисплея. Можливо, LG розробляє планшет нового покоління.

Популярні новини  Sony PlayStation 5 розчарувала весь світ

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут