Приблизний час читання:3 хв

З’явилися “живі” фотографії PlayStation 5

0

Національна Тайванська комісія з питань комунікації поділилася живими фотографіями консолі нового покоління компанії Sony, PlayStation 5. Завдяки фотографіям ми можемо впевнено стверджувати, що консоль буде досить великою – розміри будуть більшими, ніж у Xbox One та PlayStation 4. Що цікаво, можна буде поставити консоль як вертикально, так і горизонтально – все завдяки спеціальній підставці.

З’явилися “живі” фотографії PlayStation 5 З’явилися “живі” фотографії PlayStation 5 З’явилися “живі” фотографії PlayStation 5 З’явилися “живі” фотографії PlayStation 5

Ми побачили дещо меншу версію PlayStaton 5, яка не буде оснащена дисководом, через що ціна буде дещо нижчою. Консоль буде оснащена трьома роз’ємами USB (один спереду і два ззаду) , портом живлення, мережевим портом та HDMI.

Популярні новини  В мережі показали Sony PlayStation 5 на живих фотографіях з усіх боків

 

Консоль офіційно повинна вийти вже в листопаді. Вартість буде на рівні 399 доларів за молодшу версію без дисковода та 499 доларів за старшу версію з дисководом. Що цікаво, кількість попередніх замовлень консолі була настільки великою, що сайт компанії Sony у певний момент не витримав і ліг.

Популярні новини  HTC анонсувала новий смартфон Desire 20+

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут