Приблизний час читання:3 хв

Xiaomi випустить під брендом Redmi найдешевший смартфон з камерою 108 МП

0

Як стало відомо, в Китаї пройшов сертифікацію новий смартфон компанії Xiaomi, який отримав модельний номер M2007J17C. Обізнані інформатори стверджують, що пристрій, який проходить під кодовою назвою Gauguin, стане найдоступнішим телефоном компанії, оснащеним камерою дозволом 108 Мп.

Xiaomi випустить під брендом Redmi найдешевший смартфон з камерою 108 МП

Крім того, згідно з останніми чутками, цей смартфон може бути випущений під брендом Redmi. Якщо чутки підтвердяться, то на ринку нарешті з’явиться перший смартфон Redmi з головним датчиком зображення роздільною здатністю 108 Мп. 108-мегапіксельна камера використовується в Xiaomi Mi 10, Xiaomi Mi 10 Pro, Xiaomi Mi CC9 Pro і інші моделях виробника, вона була розроблена спільними зусиллями Samsung і Xiaomi. Оптичний формат сенсора – 1 / 1,33 дюйма, а його площа вдвічі більше, ніж у 48-мегапіксельних датчиків зображення.

Популярні новини  Xiaomi визнала серйозну проблему в MIUI 12

Раніше стало відомо про реєстрацію смартфона M2007J22C, який повинен вийти під назвою Redmi Note 10. Джерело припускає, що модельний номер M2007J17C буде використаний для Redmi Note 10 Pro. Але поки що це лише припущення. Анонс нового смартфона очікується в грудні.

Популярні новини  Xiaomi працює над смартфоном-слайдером нового покоління

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут