Приблизний час читання:4 хв

Sony змінила терміни виходу PlayStation 5

0

Приставка нового покоління від Sony в першу чергу буде випущена для американського ринку. Про зміни терміни виходу консолі повідомляє видання GamesRadar + з посиланням на матеріали компанії.

Журналісти видання звернули увагу, що на різних регіональних сайтах PlayStation терміни виходу консолі представлені по-різному. Зокрема, на американському сайті приставки повідомляється, що PS5 вийде в святковий період 2020 року (Launches Holiday 2020). Раніше така ж інформація про дату виходу була представлена ​​на сайті продукту в Великобританії, проте недавно Sony виправила сторінку, повідомивши, що PS5 з’явиться в кінці 2020 року.

Виходячи з цього, журналісти зробили висновок, що консоль в першу чергу з’явиться в продажу на американському ринку – в США і Канаді. Для інших регіонів приставка буде доступна ближче до кінця 2020 року. Для порівняння, на українському сайті PlayStation 5 повідомляється, що «Запуск запланований на святковий сезон 2020 р.».

Популярні новини  Нова зарядка Apple MagSafe не виправдала очікувань

За словами фахівців, ранній вихід консолі для Північної Америки підтверджує віддалений трейлер Call of Duty: Black Ops Cold War. У ролику повідомлялося, що споживачі з США і Канади зможуть придбати приставку нового покоління раніше решти світу. Через деякий час трейлер був видалений з каналу PlayStation на YouTube.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут