З’явилися рендери та характеристики телевізора Xiaomi Mi TV Horizon

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Раніше, минулого тижня, компанія Xiaomi дражнила всіх новим телевізором, який вийде в реліз 7 вересня. Сьогодні ж, з’явилися рендери та характеристики телевізора Xiaomi Mi TV Horizon Edition, які розкривають всі його аспекти.

З отриманої інформації, нам відомо, що телевізор Xiaomi Mi TV Horizon Edition буде оснащений 43-дюймовою РК-панеллю зі світлодіодним підсвічуванням 1080p (FHD), але з більш тонкими рамками.

Новинка буде працювати від процесора Cortex-A53 в парі з 1 Гб оперативної пам’яті та 8 Гб внутрішньої пам’яті. Також він отримав 3 x HDMI порти (один з них повинен бути сумісним з ARC), 2 x USB Type-A, Ethernet та 3,5-мм роз’єм для навушників.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Mi TV Horizon Edition буде працювати під управлінням OC Android TV Pie з панеллю PatchWall, вбудованим Chromecast, Google Assistant та Google Data Saver. Також, він отримав вбудовані динаміки на 20Вт, які підтримують DTS-HD.

Ближче до 7 вересня ми повинні дізнатися про ціну телевізора і його доступність.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.