Створено інтерактивну фітнес-студію з цифровими гантелями

102

Компанія JAXJOX завдяки своїм фахівцям розробила інтерактивну домашню фітнес-студію з цифровими гантелями.

Вона складається з 43-дюймового телевізора з сенсорним дисплеєм, ролика Foam Roller Connect 2.0, а також двох нових продуктів – Dumbbell Connect і Pushup Connect. Ціна набору – 2200 доларів.


Dumbbell Connect – це цифровий набір гантелей з регульованою вагою від 3,6 до 22,6 кг. Як і у випадку з «розумною» гирею, користувач через РК-дисплей або через додаток повідомляє необхідну йому вагу, і система набирає його на фізичній рукояті.

За словами розробників, це стало можливим, завдяки «телескопічному валу», який захоплює обрані диски рухом двигуна. Крім того, гантель оснащена керованим ШІ гіроскопом і акселерометром для відстеження кількості повторень і сетів.


Наступний пристрій – Pushup Connect. Він являє собою вигнуту пластину для віджимань зі світлодіодним дисплеєм в середині і чотирма отворами з кожної сторони. Також в ній передбачені дві рухливі ручки, які вставляються в отвори з обох сторін. Атлет зможе перемикатися між вузькими і широкими захопленнями, щоб краще розподіляти навантаження на різні групи м’язів. Pushup Connect також синхронізується з додатком.

У той час як для кожного компонента-тренажера студії необхідна підписка і запит через додаток, повна версія Interactive Studio пропонує користувачам більше функціональне членство в JAXJOX Studio: сімейні заняття до шести осіб, необмежену кількість сесій і індивідуальні рекомендації по тренуваннях.

Зараз читають  iPad Pro 2022 може отримати головну фішку iPhone 12 та 13

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Великий вибір чохлів у нас в магазині @itech_store_ua

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я