Приблизний час читання: 4 хв

Останні фото екрану iPhone 8 ,які попали в мережу

0

Одним із захоплюючих аспектів цьогорічного iPhone є слухи викликані суперечливими чутками про те, як буде формуватися наступний телефон, хоча більшість з цих сумнівів зараз вже розвіяно. Нове зображення, нещодавно опубліковане Еваном Блешем , дає чітке уявлення про те, як виглядає передня частина очікуваного iPhone 8. У верхній частині є тепер знайомий клин для розміщення динаміка, передня камера, датчики, та великий дисплей.

Цей пристрій обрамлений всередині великого і важкого корпусу від компанії Urban Armor Gear, компанії, яка має той же корпус для існуючих пристроїв iPhone 7. Березнева дата на екрані дозволяє припустити, що це старий рендер, а не суто репрезентативний для останнього або остаточного дизайну Apple, проте Mark Gurman,добре відомий своїми інсайдерськими джерелами в Apple. Вже через місяць ми зможемо побачити новий iPhone 8.

З появою чуток про iPhone, він нагадує LG G6 і Samsung Galaxy S8, а також чутки про Google Pixel, що мають великі та могутні панелі вгорі та внизу телефону, конфлікт Apple проти Google цієї осені може дійти “до битви бічних панелей”.

Читайте також  Lenovo представила новий ультрабук і ноутбук-трансформер Yoga

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут