Новий розумний годинник Amazfit Zepp E показали на офіційних тизерах

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Компанія Huami, найвідоміший виробник смарт годинників під брендом Amazfit, готується до презентації нового покоління розумних годин Amazfit Zepp E. Напередодні до показу новинки прес-служба фірми опублікувала відразу кілька тизерів, повністю розкривають дизайн пристрою.

Судячи з запропонованим зображень, Amazfit Zepp E отримають металевий круглий корпус. Також виробник показує компоненти інтерфейсу новинки. Зокрема, у користувачів буде можливість контролювати стан добової фізичної активності за допомогою кілець прогресу. Компанія не розкриває технічних характеристик і своєрідних властивостей Amazfit Zepp E.

Очікується, що гаджет отримає вологозахист з перспективою занурення на глибину до 50 метрів, а також обчислювальний датчик для вимірювання рівня кисню в крові. Дата презентації новинки зараз не названа.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛО4pda.ru

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.