Вереснева презентація Apple, цікаві подробиці

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Тім Кук стабільно проводить прем’єри гаджетів Apple. На цей раз фанати розраховують побачити щось геніальне. Наприклад, презентацію, яка не поступиться за рівнем релізу дебютного iPhone, пише ProNews.

Реклама

Повідомляється, що Тім Кук в першу чергу розповість про фантастичну статистику в App Store. Всі давно звикли, що з кожним оновленням iOS Apple додає нові емодзі. У вересні, наприклад, в систему інтегрують сумну какашку. На презентації виведуть на екран слайд з усіма новими смайлами. Також будуть продемонстровані комплекти платних стікерів для iMessage.

Відомо, що Тім Кук ударить конкурентів відразу двома способами. По-перше, покаже діаграму і зафіксує, що людей з iOS 10 в рази більше, ніж користувачів свіжого Android 7. По-друге, покаже на проекторі статистику по вірусам: на Android їх багато, на iOS – одиниці.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: