Приблизний час читання: 3 хв

Список смартфонів, які отримали найновішу ОС MIUI 12

0

Кількість пристроїв, які почали отримувати MIUI 12, зросли до 48. Докладний список показує, які пристрої були оновлені до останньої версії ОС Xiaomi.

Список смартфонів, які отримали найновішу ОС MIUI 12

Xiaomi поступово розширює підтримку MIUI 12 на свої ґаджети. Після повільного старту компанія випустила свою останню ОС вже для 48 пристроїв. Xiaomi офіційно не почала другий раунд свого графіка випуску MIUI 12, але багато пристроїв, зі списку, вже почали отримувати оновлення операційної системи. Інформаційний ресурс Piunikaweb склав список пристроїв, які отримали оновлення, він збільшився з 15 пристроїв, в кінці червня, до 48 на даний момент.

Читайте також  Huawei скопіювала дизайн у Xiaomi для нового смартфона

Список смартфонів, які отримали найновішу ОС MIUI 12

На загальному тлі, наприклад, Pocophone F1 є помітним виключенням, як і пристрої з серії Mi MIX. Ці смартфони отримають підтримку MIUI 12 у другому раунді графіка, які випустить Xiaomi, хоча, ймовірно, в різний час. Згідно з оголошенням в соцмережі Weibo, Xiaomi сподівається завершити другий раунд в Китаї до кінця вересня.

Компанія не підтвердила, коли планує завершити другий етап свого плану випуску ОС в інших регіонах, але передбачається, що це відбудеться не пізніше кінця 2020 року.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут