Приблизний час читання: 6 хв

Xiaomi рекордно обвалила ціни на телевізори

2

На радість безлічі людей, які давно хочуть купити собі телевізор від компанії Xiaomi, тепер зробити це, тобто зробити його покупку, можна на набагато більш вигідних і привабливих умовах, ніж раніше. Стало це можливим за рахунок спеціальної тимчасової акції, діє яка протягом обмеженого періоду часу, а якщо бути точним, то до 1 вересня 2020 року. На практиці це означає, що часу на участь в такому спеціальну пропозицію ще досить багато. Так, наприклад, вкрай просунутий по сукупності якостей телевізор Xiaomi Mi TV 4 впав в ціні на цілих $ 430, тобто він став набагато дешевший і доступніший, ніж раніше. За рахунок цього тепер його можна придбати всього за $ 861, хоча до акції він коштував цілу $ тисяча двісті вісімдесят два, тобто набагато більше.

За зниженою значно ціною також можна купити і багато інших моделей телевізорів від компанії Xiaomi, починаючи з вкрай дешевих і закінчуючи дуже дорогими, тобто такими, обходиться покупка яких в більш ніж $ 2000. Даний бренд продає телевізори з лінійки Mi TV, а оснащені всі вони досить потужним технічним оснащенням для того, щоб запускати в режимі реального часу фільми в 4K Ultra HD, роблячи це без зайвих складнощів і будь-якої конвертації. Компанія випускає ТБ в рамках лінійки Android TV, а поставляються всі вони разом з фірмовою програмною надбудовою під назвою PatchWall. Як показує практика, всім користувачам дуже сильно подобаються телевізори від даного бренду.

Xiaomi рекордно обвалила ціни на телевізори

Цікаво, що за участю в запущеній розпродажі, діє яка до 1 вересня 2020 року, при покупці деяких досить дорогих моделей телевізорів отримати деякі дешевші можна абсолютно безкоштовно. Так, наприклад, при покупці 65-дюймового Xiaomi Mi Art TV (Mi Mural) модель MI TV Pro E32S надають в подарунок, тобто платити за неї зовсім нічого не потрібно, і це, звичайно, є величезним величезним плюсом, яким все одно залишаться задоволені. Компанія Xiaomi впевнена в тому, що зниження цін на її фірмові телевізори вкрай позитивно позначиться на їх доступності та привабливості, а це, в свою чергу, призведе до дуже значного підвищення попиту, тобто купувати їх стануть набагато частіше і активніше, ніж раніше.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.

2 КОМЕНТАРІВ

  1. Логічно було б вказати в статті, де саме проходить акція – всі магазини, що торгують телевізорами Xiaomi, чи якісь певні торгівельні мережі.

    • Добрий день, в статті йдеться про всіх офіційних ритейлерів Xiaomi, а вказувати певні посилання на магазини, це реклама, не всі читачі хочуть бачити рекламу, тай погодьтеся, кого справді зацікавить знає, як знайти.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут