Huawei і Porsche Design працюють над розумними годиннниками Watch RS і Watch GTRS

EUIPO, Відомство інтелектуальної власності Європейського союзу, підтверджує відновлене партнерство Huawei і Porsche Design з торговими марками Watch RS і Watch GTRS. Реліз, можливо, приурочений до виходу серії Mate 40 в жовтні.

Huawei і Porsche Design працюють над розумними годиннниками Watch RS і Watch GTRS

За ці роки Huawei і Porsche Design випустили кілька пристроїв, в тому числі Mate RS і Mate 20 RS. Однак минуло три роки з тих пір, як дві компанії випустили розумний годинник. Huawei анонсувала Watch 2 Porsche Design в липні 2017 року за ціною 795 євро, але вони лише візуально відрізнялася від звичайної і значно більш дешевої моделі. Видання Porsche Design поставлялося з оригінальним тахіметром, спеціальними циферблатами і ремінцем Porsche Design.

Huawei і Porsche Design працюють над розумними годиннниками Watch RS і Watch GTRS

Тепер інтернет ресурс LetsGoDigital відкрив патент, що стосується двох нових розумних годинників Huawei і Porsche Design. Згідно з реєстраційними документами, Huawei має товарні знаки під назвою «Watch RS» і «GTRS». Ці товарні знаки були подані в Відомство інтелектуальної власності Європейського союзу «EUIPO» 28 липня 2020 року і відносяться до категорії пристроїв класу 9/14, які відносяться до наручних, розумних годинників.

Передбачається, що Huawei представить три моделі розумних годинників протягом наступних декількох місяців, включаючи Mate Watch. Реєстраційні документи також показали, що Huawei розробляє Watch GT 2 Pro, а також модель під назвою Honor GS Pro.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я