Sony випустить PlayStation 5 Pro з безмежними можливостями

Японська корпорація Sony постаралася зробити все можливе заради того, щоб її нова ігрова приставка виявилася якомога потужнішою. Її загальна сумарна продуктивно виявиться на рівні 17 терафлопс, і така точно стане в нагоді. 

Справа в тому, що разом з PlayStation 5 Pro в продаж надійде шолом віртуальної реальності PS VR другого покоління, який буде оснащений двома Екер з роздільною здатністю 4K UHD при частоті 60 кадрів в секунду. Кожен з цих пунктів меню призначений для кожного з очей, завдяки чому геймери зможуть зануритися в ігровий процес цілком і повністю. Разом з шоломом віртуальної реальності в продаж надійдуть багато інших найменування, в тому числі контролери та додаткові аксесуари.

Навіть не дивлячись на всі ці переваги, є у PlayStation 5 Pro і один дуже великий недолік. Справа в тому, що дана ігрова приставка буде дуже дорогою, а обійдеться її покупка всім бажаючим в $ 1000 (27 000 гривень). Це, що очевидно, дуже великі гроші. Як запевняє відомий японський журналіст Сендз Нісікава, нова консоль надійде на полиці магазинів вже в кінці 2021 року, а купити її стане можливим по всій земній кулі. Новинка отримає привабливий зовнішній вигляд, ще більші розміри, ніж звичайна PS5, а також ряд інших особливостей, всі з яких сумарно повинні будуть зробити її максимально привабливою настільки, наскільки це тільки так і зовсім взагалі тільки можливо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я