Важливим трендом останніх років в мобільній індустрії став стрімкий розвиток технологій швидкої зарядки смартфонів, які нерідко зазнають критики з боку скептичних користувачів. І тому є причина – загальновідомо, що зарядка великими струмами сильно шкодить батареям. При цьому виробники наполягають на безпеці і нешкідливості подібних інновацій.
Ентузіасти видання DDay.it вирішили перевірити їх заяви, провівши велике 45-денне тестування на прикладі топового OPPO Find X2 Pro, що підтримує 65-Вт зарядку, яка заповнює батарею з 0 до 100% за 37 хвилин. За півтора місяця автори експерименту провели 248 циклів заряду / розряду, піддаючи пристрій набагато більш жорстким умовам роботи, ніж він би зазнавав в руках звичайного користувача. Для швидкого розрядження батареї (до шкідливих батареї низьких рівнів заряду 5%) частота процесора утримувалася на рівні 100%, а робочі температури зарядки досягали значних 44 градусів Цельсія.
Смартфону не давали перепочинку і часу на охолодження, однак незважаючи на настільки жорсткі умови тесту підсумковий результат деградації батареї після 248 циклів склав лише скромні 15% замість очікуваних авторами 35%. Таким чином, бажаючи підтвердити поширену думку про прискорену деградацію батарей, автори експерименту дійшли несподіваних висновків: швидка зарядка не вплинула на термін життя акумулятора в порівнянні зі звичайною, а значить подібні технології і справді просунулися вперед.
Напередодні великої презентації, запланованої на 22 січня, в мережу потрапила інформація про нові функції Galaxy…
Штучний інтелект (ШІ) стрімко змінює ринок праці, і вже найближчим часом багато професій можуть зникнути.…
Google презентувала нову архітектуру нейронних мереж під назвою Titans, яка, за словами її розробників, дозволяє…
Смартфон Google Pixel 8a очолив рейтинг найкращих недорогих смартфонів на початок 2025 року за версією…
Найближчими місяцями Apple планує запустити новий Mac Pro, який, як очікується, стане найпотужнішим пристроєм у…
США запроваджують жорсткіші обмеження на експорт чипів та технологій штучного інтелекту, прагнучи зберегти перевагу у…