Apple випустила кабель за ціною двох смартфонів Xiaomi

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Ні для кого не секрет, що Apple вміє заробляти гроші. Компанія продає підставку для дисплея Pro Display XDR за 30 тисяч гривень і коліщатка для Mac Pro за 27 тисяч гривень. В рядах дорогих «яблучних» аксесуарів поповнення. На цей раз це звичайний кабель.

Для швидкої передачі даних на швидкості до 40 Гбіт / с, виведення відеосигналу і зарядки потужністю до 100 Вт Apple пропонує новий двометровий кабель Thunderbolt 3 Pro в чорній оболонці, що запобігає заплутуванню. З його допомогою можна підключатись до комп’ютера з портом Thunderbolt 3 (USB Type-C) такі пристрої, як монітор Pro Display XDR, док-станції і жорсткі диски.

Відмінний аксесуар, тільки от вартує він в онлайн-магазині Apple 4 445 гривень. Для порівняння, приблизно за ці ж гроші в офіційному магазині Xiaomi можна придбати два смартфона Redmi 7A за ціною 2 349 гривень за штуку. Більш того, аналогічний за характеристиками кабель від Belkin, але без тканинного обплетення, вартує в Apple Store 3 419 гривень.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.