Xioami випустила електроскутер Ninebot за ціною смартфона

Час читання: < 1 хв.

Після недавнього запуску електрокарту Ninebot Kart Pro і дитячого електросамокату Ninebot E8, Xiaomi оголошує про випуск електроскутерів Ninebot серії C30, призначеного для дорослих. Представлені моделі є якщо не найдоступнішими, то точно одними з найдоступніших електроскутерів на ринку Китаю. Ninebot C30 стане доповненням асортименту продуктів серії C, в якому вже існують Ninebot C40, C60 і C80.

Реклама

Особливість модельного ряду Ninebot C є обмеження максимальної швидкості на рівні 25 км / год, що дозволяє їздити на скутері в Китаї без прав. На жаль, виробник поки не опублікував повні характеристики новинки, тому не можна визначити потужність встановленого двигуна. З огляду на, що розробники орієнтувалися на ринок Китаю, швидше за все, потужність вийде за межі 250 Вт.

Ninebot C30 буде вигідно відрізнятися від інших продуктів лінійки бренда і аналогів конкурентів своїм цінником. Офіційна ціна – близько $ 514, але з урахуванням діючої знижки замовлення цінник опускається до $ 428.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.