Приблизний час читання: 3 хв

Інсайдер розкрив дату появи офіційних цін на PlayStation 5

0
Інсайдер розкрив дату появи офіційних цін на PlayStation 5

З моменту першої згадки про PlayStation 5 багато власників PS4 задумалися над тим, скільки буде коштувати нова консоль. Ними були висунуті різні теорії, але всіх їх об’єднувала спільна думка – консоль стане популярною тільки в тому випадку, якщо Sony виставить вартість на неї не більше, ніж коштує на даний момент нинішнє покоління. Через деякий час інсайдери взялися стверджувати ціну, на їхню думку, в яку обійдеться пристрій.

За минулий місяць з’являлось безліч чуток від багатьох інсайдерів. З одним із них ви можете ознайомитися тут. З огляду на відсутність офіційних даних від Sony, більшість прогнозів коливалися приблизно в однаковому діапазоні цін: 450-500-550 доларів. У 600 доларів приставку оцінювали або люди абсолютно незнайомі з маркетинговою політикою, або ті, хто говорив не всерйоз.

Інсайдер розкрив дату появи офіційних цін на PlayStation 5

1 липня відомий економіст і бізнес-аналітик Роберто Серрано під одним із записів, пов’язаних з PS5, залишив коментар, в якому з властивою йому стислістю виклав цікаву для мільйонів людей інформацію: за його словами, Sony оголосить ціну на PlayStation 5 вже 13 липня, тобто через 9 днів. Можливо, його дані правдиві, але дізнатися про це до вищезгаданої дати точно не вийде.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут