Інсайдер розкрив дату появи офіційних цін на PlayStation 5

143
Інсайдер розкрив дату появи офіційних цін на PlayStation 5

З моменту першої згадки про PlayStation 5 багато власників PS4 задумалися над тим, скільки буде коштувати нова консоль. Ними були висунуті різні теорії, але всіх їх об’єднувала спільна думка – консоль стане популярною тільки в тому випадку, якщо Sony виставить вартість на неї не більше, ніж коштує на даний момент нинішнє покоління. Через деякий час інсайдери взялися стверджувати ціну, на їхню думку, в яку обійдеться пристрій.

За минулий місяць з’являлось безліч чуток від багатьох інсайдерів. З одним із них ви можете ознайомитися тут. З огляду на відсутність офіційних даних від Sony, більшість прогнозів коливалися приблизно в однаковому діапазоні цін: 450-500-550 доларів. У 600 доларів приставку оцінювали або люди абсолютно незнайомі з маркетинговою політикою, або ті, хто говорив не всерйоз.

Інсайдер розкрив дату появи офіційних цін на PlayStation 5

1 липня відомий економіст і бізнес-аналітик Роберто Серрано під одним із записів, пов’язаних з PS5, залишив коментар, в якому з властивою йому стислістю виклав цікаву для мільйонів людей інформацію: за його словами, Sony оголосить ціну на PlayStation 5 вже 13 липня, тобто через 9 днів. Можливо, його дані правдиві, але дізнатися про це до вищезгаданої дати точно не вийде.

Популярні новини  Заміна екрану в 12,9-дюймовому iPad Pro з M1 коштує, як iPhone 12 mini

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я