Ґаджети

В Україні стартувало передзамовлення на новий Xiaomi Mi Band 5

Share
Час читання: 2 хв.

Не минуло тижня після офіційного анонсу фітнес-трекера Xiaomi Mi Band 5, як в Китаї на Батьківщині пристрою стартував офіційний продаж ґаджету, а в Україні стартувало передзамовлення на новинку. Щоправда, фітнес-браслет отримав іншу назву для міжнародного ринку – Xiaomi Mi Smart Band 5.

Нагадаємо, розумний пристрій отримав збільшений дисплей 1,2-дюймовий OLED-дисплей зі зменшеними рамками. Для порівняння, дисплей Mi Band 4 має діагональ 0,95 дюйма.

Дизайн нового Mi Band 5 майже не змінився в порівнянні з попередником. Капсула браслета має овальну форму з плавно закругленими гранями. Дизайн ремінців не відрізняється від моделей, що використовуються для Mi Band 4.

Новий фітнес-браслет Xiaomi підтримує магнітну зарядку. Для підзарядки пристрою досить підключити спеціальний коннектор до задньої поверхні капсули. При цьому, капсулу не потрібно виймати з ремінця, як це було у всіх попередніх моделях Mi Band. Час автономної роботи Xiaomi Mi Band 5 залишився на колишньому високому рівні. У Xiaomi пообіцяли, що пристрій зможе працювати до чотирьох тижнів без підзарядки.

Mi Band 5 отримав можливість відстеження рівня атмосферного тиску і рівня кисню в крові людини. Ґаджет обзавівся підтримкою нових фізичних активностей, в тому числі йоги і їзди на велотренажері. Всього Mi Band 5 здатний відстежувати 11 типів активностей.

Можливості по відстеженню сну за допомогою фітнес-браслета були розширені. Пристрій став моніторити сон більш докладно, пропонуючи користувачам розширену статистику про якість сну і нові рекомендації щодо його покращення. Крім цього, Mi Band 5 навчився відслідковувати менструальні цикли. У додатку Mi Fit з’явився спеціальний жіночий календар.

Інтерфейс Mi Band 5 був перероблений. На браслеті за замовчуванням є більше 100 варіантів оформлення інтерфейсу і різні циферблати. Важливим програмним нововведенням ґаджету стала функція віддаленого управління камерою смартфона.

Версія Xiaomi Mi Band 5 з модулем NFC буде працювати в ряді країн Європи, включаючи Україну.

Лужна Софія

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

Опублікував
Лужна Софія
  • Останні записи

    Samsung Galaxy S25 здивує новими можливостями ШІ

    Напередодні великої презентації, запланованої на 22 січня, в мережу потрапила інформація про нові функції Galaxy…

    16.01.2025

    Експерти назвали професії, які можуть зникнути через розвиток ШІ

    Штучний інтелект (ШІ) стрімко змінює ринок праці, і вже найближчим часом багато професій можуть зникнути.…

    16.01.2025

    Google розробляє ШІ, який у 500 разів перевершує ChatGPT

    Google презентувала нову архітектуру нейронних мереж під назвою Titans, яка, за словами її розробників, дозволяє…

    15.01.2025

    Топ недорогих смартфонів на початку 2025 року: найкращі варіанти для бюджету

    Смартфон Google Pixel 8a очолив рейтинг найкращих недорогих смартфонів на початок 2025 року за версією…

    15.01.2025

    Apple розробляє потужний чіп “Hidra” для наступного покоління Mac Pro

    Найближчими місяцями Apple планує запустити новий Mac Pro, який, як очікується, стане найпотужнішим пристроєм у…

    15.01.2025

    США посилюють контроль над світовим ринком ШІ-чипів

    США запроваджують жорсткіші обмеження на експорт чипів та технологій штучного інтелекту, прагнучи зберегти перевагу у…

    15.01.2025