Приблизний час читання: 3 хв

В інтернеті продають USB-пристрій, який захищає від 5G

0

Лондонське управління у справах захисту прав споживачів (Trading Standards) і міська поліція намагаються зупинити продаж пристроїв 5GBioShield, які, за твердженням продає з компанії, можуть захистити людей від передбачуваної небезпеки, яке виходить від радіохвиль спектра, використовуваного мережами 5G.

За словами директора Trading Standards, продаж пристрою вартістю 283 фунта є шахрайством, оскільки за цю суму покупці отримують звичайну флешку. Управління розраховує отримати постанову суду про закриття веб-сайту компанії BioShield Distribution, що продає пристрої.

В інтернеті продають USB-пристрій, який захищає від 5G В інтернеті продають USB-пристрій, який захищає від 5G

В описі на сайті стверджується, що пристрій «забезпечує захист вашого будинку і сім’ї завдяки голографічному каталізатору з наношарами» і «за допомогою процесу квантових коливань вирівнює і гармонізує шкідливі частоти, що виникають через електричний туман, створюваного такими пристроями, як ноутбуки, радіотелефони, планшети і т.п. »

Фахівці компанії Pen Test Partners, які спеціалізуються на пошуку вразливостей в споживчій електроніці, вивчили пристрій та прийшли до висновку, що це флешка об’ємом 128 МБ, на яку наклеєна наклейка.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут