Приблизний час читання: 4 хв

Чекати ще довго. Стала відома дата виходу GTA 6

0

Компанія Take-Two Interactive збирається витратити $ 89,2 мільйона на маркетинг під час 12-місячного періоду, який завершиться 31 березня 2024 року. Сума вдвічі перевищує маркетинговий бюджет будь-якого іншого доступного для огляду фінансового року. Чому компанія планує витратити набагато більше на маркетинг в 2024 фінансовому році? За словами аналітика Джеффа Коена (Jeff Cohen) з фірми Stephens, тоді видавець розраховує випустити Grand Theft Auto VI.

Щороку Take-Two Interactive публікує свої фінансові дані, в тому числі про маркетингові витрати на кожен рік протягом наступних п’яти років. У попередньому звіті видавець повідомив інвесторів про різке зростання витрат на маркетинг в 2023 фінансовому році. Але ці витрати тепер змістилися на фінансовий 2024 рік. Це рух витрат, ймовірно, відображає поточні плани студії Rockstar Games з випуску Grand Theft Auto VI. Коен уточнив, що цей маркетинговий показник раніше передбачав інші релізи розробника, наприклад, Red Dead Redemption 2.

Чекати ще довго. Стала відома дата виходу GTA 6

Якщо Коен правий, Rockstar Games планує випустити Grand Theft Auto VI між квітнем 2023 року і березнем 2024-го. Але потрібно також допускати можливість перенесення релізу гри з різних причин. На той момент консолі наступного покоління вже увійдуть в основний етап свого життєвого циклу і знайдуть велику користувача базу.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут