Приблизний час читання: 3 хв

Оновлення Windows 10 обернулося для користувачів новими проблемами

3

Партія оновлень від Microsoft для операційної системи Windows 10 обернулося для користувачів низкою проблем.

До несправностей призвело «вівторкове оновлення» з датою виходу від 12 травня і індексом KB4556799.

За задумом розробників виправлення повинні були підвищити безпеку браузера Microsoft Edge і Internet Explorer.

Паралельно передбачалося усунути ряд помилок з використанням Xbox і програмного пакету Office. Однак в підсумку все вийшло не так, як хотілося. Користувачі зіткнулися з комплексом проблем в роботі з Windows 10.

Читайте також  iPhone 12 за $ 549? Можливо і таке

Відомо про надходження скарг про зникнення файлів, підміні системних шрифтів, проблеми зі звуком, але найчастіше реєструвалися заяви про те, що система «вилітає» з синім «екраном смерті». Це далеко не повний перелік несправностей, що виникли.

Найцікавіше в цій ситуації те, що проблему можна вирішити тільки шляхом примусового видалення партії оновлень. Microsoft тим часом активно працює над масштабними травневими оновленнями.

Нова розсилка повинна стартувати ближче до червня.

3 КОМЕНТАРІВ

  1. Вот что интересно: пользуюсь пиратской версией и при этом никаких проблем с обновлениями, а владельцы лицензионных получают вот такие “бонусы”, хотя, казалось бы, должно быть наоборот.

    • Да фигня это все. У меня лицензионная десятка. За все время, что она стоит, никаких проблем после обновлений ни разу не было.
      Может это касается планшетов на АРМ?

    • У меня лицензия, но проблем никаких никогда не было. Всё это зависит от устройства, комплектации, программ и тд. Так как разновидностей устройств очень много и для каждого нужно всё нормально сделать. Потому могут быть баги, сбои и тд.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут