Приблизний час читання: 4 хв

Компанія Gray Design представила електричний суперкар з дерев’яним кузовом

0

У 1980-х роках на американському і європейському автомобільному ринку були популярні моделі, кузов яких прикрашений в дерев’яний акцент, але така мода пройшла досить швидко. Для людей які ностальгують за тими часами шведська компанія Gray Design пропонує унікальну колекцію з повністю електричних суперкарів, катерів і спортивного байка.

Згідно з даними американських видань, компанія Gray Design представила колекцію Hydra, яка складається з електричного суперкара Hydra, електричного катера Hydrafoil і мотоцикла Hydros. Всі три новинки отримали стильний ретро-дизайн, а також зовнішні акценти, виконані з дерева.

Концептуальна повністю електрична яхта Hydrafoil є 9-метрове судно розкішного сегмента, яке оснащується підводними крилами. У список оснащення катера входить система кругового огляду, кілька дисплеїв мультимедійної системи, а управління судном здійснюється за допомогою 30-дюймового вигнутого екрана. Електромотор катера генерує 100 кінських сил і здатний розганяти розкішне судно до 40 вузлів.

Читайте також  NVIDIA RTX 2060, Inel i7 10-го покоління та інші характеристики нового ігрового ноутбука Honor Hunter V700 від $1110

Компанія Gray Design представила електричний суперкар з дерев'яним кузовом Компанія Gray Design представила електричний суперкар з дерев'яним кузовом Компанія Gray Design представила електричний суперкар з дерев'яним кузовом Компанія Gray Design представила електричний суперкар з дерев'яним кузовом

Повністю електричний суперкар Hydra має деяку схожість з Mercedes- AMG Vision GT, але при цьому шведська модель запропонована в кузові кабріолет. Кузов автомобіля прикрашений стильними дерев’яними акцентами, а під капотом розташувався 450-сильний електричний мотор. Що стосується мотоцикла Hydros, то даний електробайк від Gray Design запозичує силову установку ZERO і також має дерев’яні декоративні вставки.

джерело

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут