Новий Toyota Supra вперше тестується з серійною оптикою

0
156

Японська компанія Toyota продовжує розробку нового спорткара Toyota Supra, який стане флагманської спортивною моделлю бренду. Не так давно новинка була помічена не гоночному треку з повністю серійною світлодіодною оптикою, але як і раніше в досить щільному камуфляжі.

Судячи по свіжим шпигунським фото, які з’явилися на сторінках американського видання motor1, новий Toyota Supra тестується з повністю серійною оптикою, яка отримала досить складну будову. Кожна фара має три вертикальні секції з світлодіодних елементів, а смуга елементів денного світла розташувалася в нижній частині освітлювача. Камуфляж приховує частину фар новинки, тому не виключено, що фари в дійсності отримали ще більш складний формат.

Що стосується задніх освітлювачів, то тут новий Toyota Supra отримав трикутні світлодіодні фари, які переходять в горизонтальні смуги. Очікується, що такі освітлювачі підкреслять стильну форму задньої частини моделі, коли автомобіль скине камуфляж.

Серійна модель Toyota Supra нового покоління дебютує в 2018 році і буде випускатися під спортивним брендом Gazoo. Не виключено, що моторну лінійку моделі поповнять продуктивні двигуни від компанії BMW, але консервативних клієнтів засмутить відсутність механічних трансмісій в списках комплектацій.

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут