Honda підготує більш доступну версію Honda Civic Type R 2018

Час читання: < 1 хв.

Японська компанія Honda не так давно озвучила вартість нового “зарядженого” хетчбека Honda Civic Type R 2018 модельного року – за саму доступну версію моделі необхідно викласти 34 775 доларів, що багато хто вважав цілком розумною ціною. Поряд з цим японські розробники планують випустити ще більш дешеву версію моделі.

Реклама

Американське автомобільне видання motor1 повідомляє, що американське Національне управління безпекою руху на трасах допустило витік документів, які стосуються інформації про новий Honda Civic Type R початкового рівня. Відзначається, що модель може позбутися багатьох функцій, серед яких мультимедійний центр з підтримкою Apple CarPlay і Android Auto, але при цьому вартість моделі знизиться до 30 000 доларів.

Примітно, що новий хот-хетч початкового рівня отримає той же 306-сильний бензиновий двигун, яким комплектується і модель, вона доступна для замовлення сьогодні.

Також в документах йдеться про те, що Honda готує більш оснащену версію Honda Civic Type R, яка отримає приставку Touring. Інформації про таку модель поки немає, проте очікується що розробники адаптують автомобіль для тривалих подорожей, в результаті чого його вартість виросте до 37 000 доларів. Очікується, що обидві нові версії будуть доступні для покупки вже в 2018 році.

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.