У Мережі з’явилися перші рендери седана Range Rover на платформі Jaguar XE

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

У всесвітній мережі інтернет з’явилися перші рендери седана Range Rover. Комп’ютерні зображення автомобіля створені дизайнерами з використанням параметрів уніфікованої платформи Jaguar XE.

Реклама

Група інженерів відомого британського виробника створила перші рендери умовного автомобіля, взявши за основу шасі моделі XE. Представивши громадськості комфортабельний седан, дизайнери вирішили поекспериментувати і спробувати змоделювати зовнішній вигляд автомобіля в кузові седан, побудованого на базі Jaguar XE. Експерти відзначають, що запропонована версія, що представляє собою графічне комп’ютерне зображення, вона відображає концептуальне бачення компанії і своїх потенційних можливостей.

В ході детального аналізу перших рендерів седана Range Rover на платформі Jaguar XE був зроблений висновок, що автомобіль належить до сегменту D, його передня частина кузова відображає дизайн кросоверів 2017 модельного року, що випускаються британським виробником.

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: