Toyota інвестує в проект зі створення літаючого авто 440,5 тис. доларів

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

До Олімпійських ігор, які пройдуть в Токіо влітку 2020 року, компанія Cartivator за підтримки японського автогіганта Toyota розробить літаючий автомобіль. Як пишуть ЗМІ, стартап Cartivator планує назвати новинку Skydrive.

Реклама

Компанія Toyota збирається підтримати проект зі створення літаючого автомобіля до Літніх Олімпійських ігор 2020 року і виділити на нього 50 мільйонів йен, що еквівалентно 440,5 тисячам доларів. Робота над Skydrive ведеться фахівцями Cartivator з 2012 року, весь цей час проект існував і розвивався лише за рахунок коштів, зібраних в інтернеті.

Очікується, що модель виявиться наймініатюрнішою літаючою машиною, її габарити складуть всього 2,9 на 1,3 метра. Триколісний транспортний засіб оснастять чотирма роторами. За словами розробників, Skydrive зможе літати на висоті до 10 метрів зі швидкістю в 100 км / ч.

Представники Toyota розповіли, що сьогодні основною складністю є утримання машини в повітрі в стабільному положенні. Крім цього, певні труднощі створює чималу вагу конструкції апарату разом з пілотом. У компанії планують, що автомобіль Skydrive буде готовий до 2020 року і зможе піднятися в повітря на відкритті Олімпійських ігор.

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: