SEAT створив для суббренда Cupra власний логотип

Час читання: < 1 хв.

Іспанський автоконцерн SEAT створив для суббренда Cupra власний логотип, намагаючись вивести марку в окремий підрозділ. Заявка на виготовлення товарного знака надійшла в кінці травня, пише ProNews.

Реклама

SEAT намагається реалізувати амбітні плани нового гендиректора Луки де Мео, який очолив концерн в 2015 році. Велике завдання стоїть перед розробником Матіасом Рейб, зайнятим пошуком нової інженерної можливості SEAT Sport.

Зараз автомобілі Cupra відрізняються від інших моделей бренду тонким брендингом з подобою прапора, але, згідно з поданою заявою, вони отримають новий логотип, розміщений над назвою транспортного засобу. SEAT чутки не коментує, тому цілком можливо, що показаний знак – це скошене тривимірне зображення старого логотипу.

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.