Гройсман обіцяє важити фури на трасах, бо біда

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

До кінця року мають бути закуплені 78 габаритно-вагових комплексів, вже придбані 26

Реклама

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував закупівлю до кінця року 78 габаритно-вагових комплексів для контролю за вагою фур. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, 26 таких комплексів вже придбані і мають з’явитися на дорогах України вже до кінця вересня.

«Завдання закупити вагові комплекси було поставлено перед Міністерство інфраструктури України ще торік. Однак проведений тендер довелось скасувати і оголосити знову. Тепер переможець нарешті визначений і 26 габаритно-вагових комплексів мають з’явитися на дорогах України вже до кінця вересня. А до кінця року їх має бути придбано 78», – розповів очільник уряду.

Гройсман очікує, що належний контроль за вагою фур буде сприяти тому, що нова культура ставлення до українських доріг буде формуватись не тільки в тих, хто їх будує і ремонтує, а й у тих, хто ними користується – у підприємців, власників фур та водіїв.

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: