Компанія Bugatti анонсувала «дитячий» електроавтомобіль за $ 35 000

152
Компанія Bugatti анонсувала «дитячий» електроавтомобіль за $ 35 000

В Женевському автосалоні компанія Bugatti, відома як виробник автомобілів преміум-класу, представила оригінальний електрокар під назвою Baby II. Новинка являє собою зменшену репліку автомобіля Bugatti Type 35, який вийшов ще в 1924 році і стаав другим за останні 50 років електромобілем компанії – щоправда, призначений він для вельми специфічної аудиторії.

Спочатку кузов Baby II був надрукований на 3D-принтері, і після серії доробок автомобіль був запущений в дрібносерійне виробництво. Всього компанія планує випустити 500 екземплярів компактного електрокара, який на 25% менший свого прабатька і виглядає як дитячий вид транспорту. Проте в автомобілі може вміститися і дорослий.

Ємність встановленої в базовій версії батареї становить 1,4 кВтг, в той час як в розширену комплектацію вже входить АКБ на 2,8 кВтг, чого достатньо для запасу ходу в 30 кілометрів. Максимальна швидкість новинки становить 68 км / год. Автомобіль доступний в трьох модифікаціях: базової з потужністю двигуна 5,8 л / с, а також більш просунутих Vitese і Pur Sang – до 13,4 л / с включно.

Популярні новини  Apple найняла екс-керівника відділу BMW з випуску електромобілів

Компанія Bugatti анонсувала «дитячий» електроавтомобіль за $ 35 000

Вартість Baby II в стандартній комплектації складає $ 35 000. За версію Pur Sang, кузов якої виготовлений з алюмінію, встановлений цінник в $ 68 000. Незважаючи на таку високу вартість «дитячого автомобіля», Bugatti заявила про те, що попередні замовлення на всі 500 екземплярів вже оформлені.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я