Ми живемо у вік цифровування — різні гаджети є буквально в кожному будинку. Але багато хто взагалі не замислюється про їхню роботу — працюють і добре. Але будь-який цифровий пристрій у процесі своєї роботи може накопичувати різні помилки, які в результаті призводять до некоректної роботи або уповільнення гаджета.
Багато людей ніколи не перезавантажували і навіть не відключали свій смартфон, адже щоб ніхто не зателефонував, можна перевести гаджет в авіарежим або вимкнути звук. Перезавантаження смартфона хоча б раз на 1 місяць буде корисним – операційна система завантажиться заново, очиститься системний кеш і підуть накопичені помилки.
Можливо, пристрій працюватиме швидше: особливо це стосується смартфонів, яким більше 3-х років. Перезавантажити просто — можна вибрати відповідний пункт у меню відключення або просто вимкнути і включити гаджет знову. Ця порада відноситься також до електронних книг і планшетів.
Багато користувачів ніколи не вимикають комп’ютер або ноутбук – залишають у сплячому режимі або в режимі глибокого сну. Комп’ютер також накопичує різні помилки, і періодичне перезавантаження буде корисна для системи. Під час рестарту очищується оперативна пам’ять від сміття і ПК може працювати швидше. Особливо якщо комп’ютер починає гальмувати. Перезавантажувати комп’ютер необхідно залежно від інтенсивності роботи у ньому.
Наприклад, якщо комп’ютер ви використовуєте рідко або працюєте в невеликій кількості програм, то рестарт можна робити раз на тиждень. А от якщо працюєте з «важким» софтом, встановлюєте різні програми, то перезавантаження потрібно робити частіше. Але варто розуміти, що багато залежить від потужності ПК — якщо комп’ютер досить потужний, його можна перезавантажувати набагато рідше.
Конструктивно будь-який Wi-Fi роутер є комп’ютером, який має постійну та оперативну пам’ять. У процесі роботи може накопичувати помилки, а зайві дані можуть засмічувати без того невелика кількість оперативної пам’яті. Перезавантаження Wi-Fi роутера приблизно раз на місяць допомагає пристрою працювати краще. Іноді ми ремствуємо, що проблеми у провайдера, а насправді нашому роутеру просто важко обробляти кілька підключень.
Знову ж таки — смарт ТБ або приставка є комп’ютером з усіма проблемами, що звідти випливають. Періодичне перезавантаження може прискорити роботу приставки або телевізора. Навіть коли смарт-ТВ перебуває в режимі «stand by» (очікування), внутрішній комп’ютер продовжує свою роботу. Якщо ваше ТБ або приставка гальмують – просто вимкніть їх і увімкніть, це має допомогти. Достатньо для профілактики перезавантажувати такі пристрої хоча б раз на місяць.
Розумний годинник, бездротові навушники, ігрові приставки, будь-які Bluetooth пристрої – періодичне перезавантаження буде корисним. Достатньо просто вимкнути та включити гаджет.
Наразі всі "прошки" від iPhone 14 до iPhone 16 Pro мають фіксовану діафрагму з апертурою…
Багато людей не вимикають Wi-Fi на смартфоні на ніч, і, чесно кажучи, це не найкраща…
Четвертий рік поспіль виручка від продажів AirPods від Apple перевищує 18 млрд доларів щорічно. Що…
Якщо вам набрид постійний потік повідомлень на Android, то, здається, Google працює над тим, щоб…
Apple планує випустити iPad 11 базового сегмента навесні, а на пристроях, які поставлятимуться, буде попередньо…
Новообраний президент США Дональд Трамп висловив намір дозволити TikTok продовжити свою діяльність у країні. За…