Економія на такому, здавалося б, простому пристрої, як розумний годинник, може здаватися привабливою, проте варто врахувати, що цей гаджет буде з вами практично постійно, навіть під час сну. Тому варто задуматися, чи варта вигода в кілька тисяч гривень зниження комфорту, обмеження функціональності, меншої надійності та швидкого розряду акумулятора. Наші експерти назвали шість причин, чому дешеві моделі годинників можуть поступатися відомим брендам.
Виробники часто заощаджують на матеріалах у бюджетних моделях, використовуючи неякісний пластик, що негативно впливає на довговічність. Такий годинник швидше дряпається, втрачає свій вигляд і може бути незручним у носінні. Також недовговічні ремінці потребують частих замін, що додає витрат.
Якщо ви використовуєте розумний годинник для моніторингу здоров’я, недорогі моделі можуть бути ненадійними через неточні датчики. Вони можуть спотворювати показники серцевого ритму, кров’яного тиску, а також відстежувати тренування з помилками через слабкий GPS.
Бюджетні моделі часто обмежені в функціональності: не всі додатки підтримуються, інтеграція зі смартфонами може бути неповною, а продуктивність — низькою через слабкі процесори. Це може серйозно вплинути на користувацький досвід.
Одна з головних проблем дешевих годинників — швидке розряджання акумулятора. Постійний пошук зарядки та переривання важливих справ через низький заряд з часом стають джерелом незручностей.
Невідомі виробники можуть не гарантувати належний захист ваших даних. Це особливо стосується інформації про здоров’я, геолокацію тощо. Великі бренди, принаймні, відомі своїми зусиллями щодо захисту конфіденційності.
Бюджетні годинники часто не мають належної підтримки та оновлень програмного забезпечення. Відомі бренди, як Apple чи Samsung, пропонують зручні сервіси для обслуговування, тоді як невідомі моделі можуть залишити вас без гарантійної допомоги.
Нещодавно Google презентувала новий смарт-годинник Pixel Watch 3 на базі Android із підтримкою Bluetooth LE Audio та UWB, варіантами розмірів і кольорів, покращеним дисплеєм і безліччю корисних функцій.
Літій-іонні (Li-Ion) акумулятори сучасних смартфонів демонструють істотне зниження ємності (до 50%) за негативних температур. Однак,…
Відносно молода компанія OpenAI може спробувати кинути виклик Google у тому сегменті ринку, де остання…
Згідно з даними інсайдерів, пристрій отримає оновлений зовнішній вигляд з округленими кутами, що відрізняє його…
Після недавнього випуску PlayStation 5 Pro вже з'явилися припущення про наступну велику консоль Sony -…
Знаєте, з сучасними смартфонами постійна повна розрядка – це не просто зайве, а навіть шкідливо.…
Графічні прискорювачі розвиваються семимильними темпами, проте продуктивності навіть найпотужніших GPU не вистачає для забезпечення плавного…