Статті

Експерти назвали 6 причин чому не варто купувати дешевий розумний годинник

Share
Час читання: 2 хв.

Економія на такому, здавалося б, простому пристрої, як розумний годинник, може здаватися привабливою, проте варто врахувати, що цей гаджет буде з вами практично постійно, навіть під час сну. Тому варто задуматися, чи варта вигода в кілька тисяч гривень зниження комфорту, обмеження функціональності, меншої надійності та швидкого розряду акумулятора. Наші експерти назвали шість причин, чому дешеві моделі годинників можуть поступатися відомим брендам.

Якість збірки

Виробники часто заощаджують на матеріалах у бюджетних моделях, використовуючи неякісний пластик, що негативно впливає на довговічність. Такий годинник швидше дряпається, втрачає свій вигляд і може бути незручним у носінні. Також недовговічні ремінці потребують частих замін, що додає витрат.

Неточність датчиків

Якщо ви використовуєте розумний годинник для моніторингу здоров’я, недорогі моделі можуть бути ненадійними через неточні датчики. Вони можуть спотворювати показники серцевого ритму, кров’яного тиску, а також відстежувати тренування з помилками через слабкий GPS.

Обмежені можливості

Бюджетні моделі часто обмежені в функціональності: не всі додатки підтримуються, інтеграція зі смартфонами може бути неповною, а продуктивність — низькою через слабкі процесори. Це може серйозно вплинути на користувацький досвід.

Слабка автономність

Одна з головних проблем дешевих годинників — швидке розряджання акумулятора. Постійний пошук зарядки та переривання важливих справ через низький заряд з часом стають джерелом незручностей.

Ризики конфіденційності

Невідомі виробники можуть не гарантувати належний захист ваших даних. Це особливо стосується інформації про здоров’я, геолокацію тощо. Великі бренди, принаймні, відомі своїми зусиллями щодо захисту конфіденційності.

Відсутність підтримки

Бюджетні годинники часто не мають належної підтримки та оновлень програмного забезпечення. Відомі бренди, як Apple чи Samsung, пропонують зручні сервіси для обслуговування, тоді як невідомі моделі можуть залишити вас без гарантійної допомоги.

Нещодавно Google презентувала новий смарт-годинник Pixel Watch 3 на базі Android із підтримкою Bluetooth LE Audio та UWB, варіантами розмірів і кольорів, покращеним дисплеєм і безліччю корисних функцій.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: поради
  • Останні записи

    Швидкість роботи смартфона: чому ОЗП так важлива для його продуктивності

    Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…

    22.12.2024

    AirPort більше не повернеться: Apple не планує випускати нові роутери

    Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…

    22.12.2024

    AirPods Pro 3 отримають нову функцію: вбудований пульсометр

    Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple працює над…

    22.12.2024

    Google йде на поступки: пошук може стати опціональним на смартфонах

    Google запропонувала змінити свою комерційну політику в бік "пом'якшення", щоб відійти від статусу монополіста, оскільки…

    22.12.2024

    Як відновити вкрадений телефон і заблокувати доступ до ваших даних

    Якщо мій телефон раптом зникне, я буду діяти максимально швидко, щоб повернути його і захистити…

    22.12.2024

    Високі витрати і невиправдані результати: що стримує розробку GPT-5 від OpenAI

    Нещодавно зарубіжні ЗМІ порушили питання про темп і ефективність розробки наступної моделі штучного інтелекту OpenAI,…

    22.12.2024