WhatsApp може мати майже 3 мільярди користувачів, але для Meta це не є таким прибутковим джерелом, як можна було б очікувати. На відміну від Instagram, який отримує прибуток від реклами, WhatsApp принесла лише невелику частку доходу. Проте Meta має плани змінити це положення.
Meta має намір заробляти гроші за допомогою бізнесу, який використовує WhatsApp Business, і вже активно працює в цьому напрямку. Наприклад, у 2023 році WhatsApp впровадила безліч нових функцій, які роблять її ще привабливішою для користувачів. Але не турбуйтеся, ми підготували цю статтю, щоб ви були в курсі всіх нововведень.
Якщо ви хочете поділитись своїми думками з друзями без необхідності друкувати, WhatsApp надасть вам нову функцію голосового статусу. Тепер ви можете записувати та надсилати голосові повідомлення у своєму статусі – вони зберігаються протягом 24 годин, як Instagram stories. Все, що вам потрібно зробити, щоб створити оновлення, це перейти на вкладку статусу, торкнутися піктограми олівця і натиснути і утримувати піктограму мікрофона.
Ви коли-небудь втрачали слід важливого чату в морі повідомлень у WhatsApp? Це більше не повториться з новою функцією pin-повідомлень, яка дозволяє зберігати до трьох чатів вгорі списку для зручності доступу. Щоб закріпити чат, просто торкніться та утримуйте його, а потім торкніться Закріпити чат на Android. На iOS ви можете зробити те саме, просто провівши пальцем прямо в чаті.
Всі ми іноді припускаємося помилок, особливо при швидкому наборі тексту в WhatsApp. Можливо, ви неправильно написали слово, забули додати щось важливе або випадково надіслали повідомлення не тій людині. Не хвилюйтеся, що WhatsApp вас підтримає завдяки новій функції редагування повідомлень. Ця функція дозволяє редагувати будь-яке надіслане повідомлення протягом 15 хвилин після його відправлення. Просто довго натискайте на повідомлення та вибирайте “Редагувати” в меню.
Якщо у вас є більше одного телефону і ви хочете використовувати WhatsApp на обох, тепер ви можете зробити це за допомогою нового супутнього режиму WhatsApp. Ця функція дозволяє прив’язати існуючий обліковий запис WhatsApp до іншого телефону, щоб отримати доступ до своїх чатів на обох пристроях. Наприклад, якщо у вас телефон Android та iPhone, ви можете зв’язати їх разом та використовувати WhatsApp на обох. Щоб використовувати компаньйон, просто запустіть WhatsApp на другому телефоні, виберіть “Або прив’яжіть цей пристрій до існуючого облікового запису” і відскануйте QR-код.
У вас є якісь чати, які є надто пікантними для сторонніх очей? Тепер ви можете заблокувати їх паролем і приховати від інших ваших розмов у WhatsApp. Доступ до цих чатів зможете отримати тільки ви, оскільки для їх розблокування потрібен метод автентифікації телефону, такий як пароль, Face ID або відбиток пальця. Заблоковані чати переміщуються до окремої папки під назвою “Заблоковані чати”. І не хвилюйтеся, коли хтось відправляє вам повідомлення у заблокованому чаті, повідомлення буде відображатися лише як WhatsApp: 1 нове повідомлення. Ні імен, ні прев’ю. Щоб отримати доступ до функції блокування чату, перейдіть до інформації про чат і натисніть Блокування чату.
Всі ми знаємо, що WhatsApp сумно відомий тим, що сильно стискає ваші фотографії та відео, роблячи їх схожими на картоплину. Це змінюється з появою нової опції HD якість, яка дозволяє обмінюватися медіафайлами без шкоди для пікселів.
Щоб надіслати медіафайли в HD-якості, просто подивіться на піктограму HD вгорі, коли збираєтеся надіслати фотографію або відео. Однак майте на увазі: під час надсилання медіафайлів у HD-якості потрібно більше даних та місця для зберігання, ніж зазвичай.
Якщо ви втомилися отримувати випадкові дзвінки від незнайомих людей у WhatsApp, вам сподобається ця нова функція. Тепер можна блокувати або вимкнути дзвінки з невідомих номерів, змінивши налаштування конфіденційності.
Невідомий номер – це той, кого немає у вашому списку контактів або хто ніколи раніше не надсилав повідомлення. Щоб увімкнути цю функцію, перейдіть до Налаштування – Конфіденційність> Дзвінки> Вимкнути невідомі дзвінки. Ви, як і раніше, бачитиме пропущені дзвінки з невідомих номерів у журналі дзвінків, але ваш телефон не дзвонитиме або вібруватиме, коли вони дзвонять.
Канали WhatsApp – один із останніх доповнень до програми обміну повідомленнями, що належить Meta. Воно дозволяє вам стежити за публікаціями та оновленнями від ваших улюблених творців соціальних мереж, знаменитостей та організацій з різних тем та областей. Ви можете отримати доступ до каналів з нижньої вкладки телефону через вкладку Оновлення.
Незалежно від того, чи захоплюєтеся ви спортом, музикою, модою чи політикою, на каналах WhatsApp ви знайдете те, що вас зацікавить. Ви також можете взаємодіяти з власниками каналів, ставлячи лайки, коментуючи чи ділячись їх публікаціями.
WhatsApp вже деякий час тестує новий дизайн свого додатку для Android, який робить його більш схожим на свій аналог для iOS з нижньою навігаційною панеллю. Цей макет нарешті доступний для всіх.
Але WhatsApp ще не закінчив зі змінами інтерфейсу користувача. WABetaInfo повідомляє, що найближчим часом відбудеться ще одна велика перебудова інтерфейсу користувача, яка буде включати кілька елементів Material Design 3, таких як повністю біла тема.
Іноді вам потрібно показати щось на своєму телефоні комусь ще, але відправляти скріншоти надто стомлено чи непрактично. Ось де знадобиться спільне використання екрану. Ця функція була вперше випущена для бета-тестерів WhatsApp у травні 2023 року, а тепер доступна всім. Вона дозволяє поділитись екраном телефону з іншою людиною під час відеодзвінка.
Користуватися ним дуже просто. Просто почніть відеодзвінок із контактом та торкніться піктограми загального доступу до екрана в нижній частині екрана (він виглядає як телефон зі стрілкою на ньому).
Чутки про розробку Half-Life 3, відомої під кодовою назвою Half-Life X, знову заповнили інтернет. Тайлер…
Компанія Microsoft оголосила про початок тестування Edge Game Assist - нового внутрішньоігрового оверлея на базі…
Уся справа в ультратонких розмірах смартфона, повідомляє корейський портал The Elec. Що ще відомо Йдеться…
ШІ широко розглядається як переломний момент у пошуку інформації, і дехто стверджує, що він може…
Антон Войченко, представник галузі ШІ, у своїй нещодавній статті для HackerNoon стверджує, що штучний інтелект…
Телеграм давно став одним із основних месенджерів в Україні, та й не тільки. Він потихеньку…