Простий спосіб продовжити роботу батареї вашого смартфона: дізнайтеся як

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Багато чинників впливають на роботу батареї смартфона, зокрема процес її заряджання. Щоб ваш пристрій працював краще й довше, важливо знати простий лайфхак і застосовувати його на практиці.

Реклама

Експерти розповіли про ключові моменти заряджання пристрою, які допоможуть батареї смартфона зберігати ємність на тривалий час.

Як продовжити життя батареї смартфона

Багато користувачів роблять помилки під час зарядки свого пристрою. Наприклад, багато людей вважають, що щоб зберегти ємність акумулятора, важливо починати зарядку смартфона, коли рівень енергії від 10 до 20 відсотків. Також рекомендується відключати пристрій, коли рівень заряду досягає 80-90 відсотків.

Якщо у вас немає можливості протягом дня потроху заряджати свій гаджет, тоді можете скористатися павербанком. Але єдину помилку, яку в жодному разі допускати не можна — це ставити телефон на зарядку на всю ніч. Саме це “вбиває” вашу батарею.

Також експерти не рекомендують заряджати гаджет постійно до 100 відсотків і під час зарядки смартфоном краще не користуватися, оскільки ви додатково навантажуєте свій акумулятор і він може швидко вийти з ладу. Щомісяця розряджайте свій смартфон повністю, але не частіше, щоб не зіпсувати батарею.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: