Що робити, якщо смартфон не виявляє SIM-карту

Час читання: < 1 хв.
Що робити, якщо смартфон не виявляє SIM-карту
Що робити, якщо смартфон не виявляє SIM-карту

Виникають ситуації, коли телефон не виявляє SIM-карту.

Реклама

Gazeta.ua розповість про кілька способів, які можуть це виправити.

Перезавантажте телефон: іноді простий перезапуск може вирішити незначні проблеми, пов’язані з SIM-картою.

Перевірте SIM-карту: переконайтеся, що SIM-карта вставлена правильно. Вона має бути вставлена в слот SIM-карти вашого телефону. Переконайтеся, що контактні точки на SIM-карті чисті і не пошкоджені.

Перевірте налаштування мережі: переконайтеся, що ваш телефон налаштований на правильну мережу. Це можна зробити в налаштуваннях телефону в розділі “Мережа і з’єднання”.

Випробуйте іншу SIM-карту: якщо у вас є доступ до іншої SIM-карти, спробуйте вставити її в телефон, щоб визначити, чи проблема у SIM-карті або в самому телефоні.

Зараз читають  Як захистити холодильник під час вимкнення світла

Оновлення програмного забезпечення: переконайтеся, що ваш телефон має останню версію програмного забезпечення. Іноді проблеми з пристроєм можуть бути вирішені за допомогою оновлення.

Зверніться до виробника або сервісного центру: якщо жоден з цих методів не допомагає, можливо, вам потрібно буде звернутися до виробника телефону або авторизованого сервісного центру для подальшої діагностики та ремонту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.