Коли найкраще оновлювати операційну систему Windows

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Оновлення Windows – важливий компонент безпеки та стабільності роботи системи. Вони регулярно випускаються компанією Microsoft для виправлення помилок, уразливостей безпеки та додавання нових функцій.

Оновлення операційної системи Windows є невід’ємною частиною підтримки комп’ютерної безпеки та ефективної роботи пристрою. Однак, багато користувачів стикаються з питанням: коли саме слід оновлювати Windows? У статті ми розберемо ключові моменти, які допоможуть вам прийняти правильне рішення.

Як часто потрібно оновлювати Windows?

Microsoft рекомендує інсталювати оновлення Windows якнайшвидше після їх випуску. Це допоможе захистити ваш комп’ютер від уразливостей безпеки та забезпечити його безперебійну роботу.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Існує кілька типів оновлень Windows:

 • Важливі оновлення: Ці оновлення виправляють критичні помилки безпеки та повинні бути встановлені якнайшвидше.
 • Рекомендовані оновлення: Ці оновлення виправляють менш серйозні помилки та проблеми і можуть бути встановлені у зручний для вас час.
 • Необов’язкові оновлення: Ці оновлення додають нові функції та можливості Windows, але їх встановлення не є обов’язковим.

**1.** Вихід нових оновлень

Microsoft регулярно випускає оновлення для операційної системи Windows, включаючи виправлення помилок, покращення безпеки та нові функції. Важливо стежити за виходом цих оновлень і встановлювати їх якнайшвидше, щоб забезпечити безпеку вашої системи.

**2.** Критичні вразливості та безпека

Оновлення безпеки відіграють вирішальну роль у захисті комп’ютера від кібератак і вірусів. Якщо ви почули про критичну вразливість у Windows або програмному забезпеченні, яке ви використовуєте, необхідно негайно встановити відповідні оновлення.

**3.** Поліпшення продуктивності та стабільності

Деякі оновлення можуть включати поліпшення продуктивності та стабільності системи, що може прискорити роботу вашого комп’ютера і запобігти збоям і зависанням.

**4.** Система автоматичних оновлень

Налаштуйте систему автоматичних оновлень, щоб операційна система завжди була оновлена ​​до останньої версії. Це забезпечить безперервний захист від нових загроз та спростить процес оновлення.

**5.** Регулярні перевірки та оновлення

Проводьте регулярні перевірки наявності оновлень та встановлюйте їх за першої можливості. Це допоможе вам бути в курсі останніх змін та забезпечити безпеку вашої системи.

Ви можете налаштувати автоматичну інсталяцію оновлень Windows, щоб вам не доводилося робити це вручну.

Для цього:

 1. Перейдіть до Пуск > Установки > Оновлення та безпека .
 2. У розділі Windows Update виберіть Додаткові параметри .
 3. У розділі Оновлення виберіть Вибрати, як інсталювати оновлення .
 4. Виберіть Автоматичне встановлення оновлень (рекомендовано) .

Як інсталювати оновлення Windows вручну:

 1. Перейдіть до Пуск > Установки > Оновлення та безпека .
 2. У розділі Windows Update натисніть кнопку Перевірити наявність оновлень .
 3. Якщо доступні оновлення, натисніть кнопку Інсталювати оновлення .

Важливо:

 • Перед встановленням оновлень обов’язково створіть резервну копію системи.
 • Не вимикайте автоматичне встановлення оновлень, якщо ви не є досвідченим користувачем і не знаєте, що робите.

Висновок

Оновлення операційної системи Windows – важливий аспект підтримки вашого комп’ютера. Слідкуйте за виходом нових оновлень, встановлюйте їх за першої можливості та не забувайте про безпеку вашої системи. Це дозволить вам насолоджуватися стабільною та захищеною роботою вашого пристрою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.