Названо п’ять найкращих майбутніх функцій Windows 11

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Корпорація Майкрософт вже випустила одне оновлення для Windows 11 цього року, відоме як “Момент 5”. Однак це оновлення було відносно незначним, воно внесло лише кілька помітних змін і нових функцій. Забігаючи наперед, скажемо, що версія 24H2, випуск якої заплановано на другу половину 2024 року, обіцяє бути набагато більш значущою. Очікується, що в цій версії буде безліч нових функцій і поліпшень, які забезпечать користувачам багатший і досконаліший досвід роботи з Windows 11.

Повний список нових функцій Windows 11 версії 24H2 ще не готовий, але ми вже знаємо про кілька цікавих змін, які з’являться в операційній системі. Ось п’ять крутих функцій (деякі з них будуть доступні ще до виходу версії 24H2).

COPILOT ГЛИБОКО ІНТЕГРУЄТЬСЯ З WINDOWS 11

Функція Copilot у Windows все ще здається додатковою і має лише кілька справді корисних функцій для Windows. На щастя, корпорація Майкрософт працює над тим, щоб цей новий помічник зі штучним інтелектом краще працював з апаратним забезпеченням вашого комп’ютера. Незабаром ви зможете попросити Copilot шукати мережі Wi-Fi, відображати інформацію про пристрій, перевіряти рівень заряду акумулятора, вмикати режим економії енергії, очищати пам’ять, робити знімок екрана, використовувати функції доступності та багато іншого.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Хоча на перший погляд це може здатися не надто вражаючим, ці вдосконалення насправді можуть значно спростити використання ПК з Windows для людей, які не дуже добре знайомі з технологіями.

ГЕНЕРАТОР QR-КОДІВ ДЛЯ WINDOWS 11

Це оновлення може здатися незначним, але саме такі дрібниці часто роблять операційну систему зручнішою у використанні. Одне з майбутніх оновлень Windows дозволить вам створювати QR-коди, коли ви ділитеся посиланнями. Це значно спростить перенесення веб-сайтів з комп’ютера на телефон. Вам більше не доведеться надсилати посилання електронною поштою або чекати, поки Microsoft Edge синхронізує вашу історію.

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ В WINDOWS 11

Корпорація Майкрософт планує розширити існуючу функцію енергозбереження, включивши до неї більше пристроїв, таких як настільні комп’ютери, які зазвичай не використовують акумуляторні батареї. Покращена функція енергозбереження дозволить вам обміняти деяку продуктивність на довший час роботи від акумулятора та допоможе скоротити споживання енергії, коли заряд акумулятора досягає певного рівня або навіть коли пристрій увімкнено в мережу.

Коли ви вмикаєте енергозбереження з програми “Налаштування” або меню “Швидкі налаштування”, в області сповіщень з’являється піктограма нового листка. Цей значок повідомляє вам, що ваша система працює на нижчому рівні продуктивності для економії енергії.

НОВІ ВІДЖЕТИ ЕКРАНУ БЛОКУВАННЯ ДЛЯ WINDOWS 11

Екран блокування в Windows 11 незабаром отримає більше корисної інформації. Вже зараз ви можете додати віджет погоди, а в майбутніх оновленнях з’являться віджети акцій, дорожнього руху, спортивних результатів та багато іншого. Ці віджети будуть необов’язковими, тому ви можете залишити простий і чистий екран блокування на своєму комп’ютері з Windows 11, якщо бажаєте.

Варто також зазначити, що ці нові віджети будуть доступні і в Windows 10.

КНОПКА ОНОВЛЕННЯ WI-FI ДЛЯ WINDOWS 11

У налаштуваннях мережі нарешті з’явиться спеціальна кнопка оновлення, яка дозволить вам повторно шукати доступні мережі, якщо ви не можете знайти потрібну. Незрозуміло, чому Microsoft так довго реалізовувала цю невелику функцію, але я вважаю, що краще пізно, ніж ніколи.

ВИСНОВОК

Це лише шість крутих функцій, які незабаром з’являться в Windows 11. Майбутня версія Windows 11 24H2, яка вийде пізніше цього року, запропонує ще більше покращень. Слідкуйте за новими оновленнями в найближчі кілька місяців. Ми повернемося до цього списку після заходу Surface у травні 2024 року та конференції Build 2024, де Microsoft, як очікується, анонсує багато нових функцій штучного інтелекту та багато іншого.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОgizmochina.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.