Експерти: Вимкніть Wi-Fi на телефоні при виході на вулицю

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Як правило, коли ви знаходитесь вдома, Wi-Fi вашого смартфона завжди увімкнений, щоб ви могли з комфортом виходити в інтернет. Однак багато користувачів не вимикають його, виходячи з дому. Чи знаєте ви, чим ви ризикуєте залишаючи цей параметр увімкненим?

Як зазначає santeplus, постійно увімкнений Wi-Fi призводить до розрядки батареї. Але це ще не все.

Коли Wi-Fi постійно увімкнено на вашому смартфоні, ви можете автоматично підключатися до будь-якої відкритої загальнодоступної мережі, навіть до незахищеної. Такий тип підключення може мати серйозні наслідки. Коротше кажучи, ви можете стати легкою метою кіберзлочинців.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Зловмисники можуть скористатися такою незахищеною мережею, щоб зламати або вкрасти особисті дані, такі як паролі, фінансова інформація, особисті фотографії або відео. На щастя, є способи захистити себе та продовжувати використовувати ці безкоштовні з’єднання.

Найпростіший спосіб заборонити вашому смартфону автоматично підключатися до будь-якої доступної загальнодоступної мережі – відключити функцію «автоматичного підключення» до мереж Wi-Fi, таким чином у вас буде свобода вибору, підключатися чи ні. Для цього вам потрібно:

  • Зайти до налаштувань мобільного телефону.
  • Знайти опцію «Мережа та Інтернет» та вибрати «Wi-Fi».
  • Зайти в “Налаштування Wi-Fi”.

З’явиться опція «Підключитися до відкритих мереж». Обов’язково вимкніть її.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОnbookpart.com.ua

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.