Експерти розповіли, що робити, якщо ваш телефон упав у воду і як його врятувати

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Коли телефон потрапляє у воду, це може бути справжнім випробуванням. Замість того, щоб кидатися в рішучі дії, давайте розберемося, як правильно впоратися з цією ситуацією.

Перша і найважливіша дія – витягти телефон із води якнайшвидше. Чим довше він там перебуває, тим більше шансів на пошкодження. Після того, як ви дістали пристрій із води, відразу ж вимкніть його. Це допоможе запобігти короткому замиканню та пошкодженню електроніки.

Наступний крок – видалити всі доступні частини, такі як SIM-карта, microSD-карта тощо. Це дозволить вам отримати доступ до більшої частини пристрою та прискорить процес сушіння.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Тепер, коли ви звільнили пристрій від додаткових частин, ваша мета – якнайшвидше видалити вологу з телефону. Але пам’ятайте, що не варто намагатись використовувати мокрий телефон! Натомість використовуйте ніжні методи сушіння.

Одним із найбільш поширених методів сушіння є використання рису або вівсяних пластівців. Ці продукти добре вбирають вологу і можуть допомогти висушити ваш телефон. Просто візьміть велику миску, покладіть туди мокрий телефон, а потім накрийте його рисом або вівсяними пластівцями. Нехай пристрій залишиться у цій “ванні” на 24 години.

Після того, як минуло достатньо часу, спробуйте увімкнути телефон. Якщо він не вмикається або продовжує давати збої, не панікуйте. Просто поверніть його назад у миску з рисом та дайте йому ще один день на сушіння. Можливо, знадобиться кілька спроб, перш ніж пристрій почне працювати коректно.

Якщо ви маєте доступ до теплої сушарки, ви також можете використовувати її для сушіння телефону. Просто залиште пристрій у сушарці на день або два, щоб переконатися, що вся волога випарується. Але пам’ятайте, що важливо, щоб сушарка була не надто гарячою, щоб уникнути пошкодження пристрою.

Важливо пам’ятати, що кожен випадок потрапляння телефону у воду є унікальним, і результати можуть відрізнятися залежно від багатьох факторів, включаючи тип пристрою та тривалість його перебування у воді. Тому не турбуйтеся, якщо ваш телефон не почне працювати відразу після сушіння. Дайте йому час та спробуйте різні методи, перш ніж приймати остаточне рішення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.