Статті

Як продовжити термін служби акумулятора вашого смартфона

Share

Якщо ви хочете, щоб акумулятор вашого смартфона служив набагато довше, щоб вам не доводилося турбуватися про те, що його доведеться міняти раніше, ніж це необхідно, з відповідними витратами, є кілька речей, які ви можете легко виконати та які допоможуть йому прослужити довше.

Якщо ви хочете дізнатися, що можна зробити, щоб довгий час не змінювати акумулятор або мобільний телефон, або що робити, щоб не доводилося частіше заряджати його, тому що з кожним днем ​​він працює все менше і менше, ось кілька рекомендацій, які допоможуть вам.

Використовуйте оригінальний зарядний пристрій

Під час заряджання мобільного телефону слід вибирати оригінальний зарядний пристрій та кабель для телефону, оскільки вони гарантують максимальну безпеку. Будьте обережні, не всі з них підходять, і навіть якщо це оригінальні моделі може статися так, що деякі з них не сумісні з вашим мобільним телефоном. Якщо зарядний пристрій поставляється в коробці при покупці, це найкращий варіант.

Якщо ви використовуєте неоригінальні аксесуари, особливо якщо вони низької якості, тому що ви вибрали дешеві альтернативи, це може вплинути не тільки на час роботи акумулятора, але і на ваш телефон, а в деяких випадках порушити фізичну цілісність людини.

Якщо у вас немає можливості придбати оригінальні аксесуари, знайдіть щось дуже хорошої якості, що дасть вам максимальні гарантії.

Повільна зарядка

Неможливо заперечувати, що швидка зарядка зручна, оскільки ваш мобільний телефон буде доступний набагато раніше, у деяких моделях смартфонів навіть менш ніж за 15 хвилин. Проте швидке заряджання впливає на термін служби акумулятора та знижує загальну довговічність.

Тому краще використовувати цей тип зарядки. Ми також рекомендуємо використовувати режим інтелектуальної зарядки, якщо він є у вашому телефоні, наприклад, якщо ви збираєтеся залишити його заряджатися на ніч, щоб він заряджався повільніше. Це продовжить термін його служби.

Найкраще використовувати повільну та постійну провідну зарядку, тому також слід уникати зарядки в автомобілі або бездротової зарядки. Іноді це можна робити, але повільна зарядка за допомогою зарядного пристрою є кращим варіантом.

Не користуйтеся смартфоном під час заряджання

Краще не користуватися телефоном під час заряджання, оскільки це впливає на його роботу і батарея буде розряджатися, тому процес заряджання займе більше часу. Найкраще почекати, тому, якщо є можливість, зробіть це в той час, коли ви не користуватиметеся телефоном, наприклад, уночі, коли ви спите.

Крім того, хоч це і не обов’язково, бажано робити це при вимкненому телефоні. Якщо можливо, зніміть чохол, щоб він не перегрівався, оскільки іноді цей аксесуар також впливає на акумулятор смартфона.

Не заряджайте смартфон до 100%

Хоча деякий час тому рекомендувалося повністю заряджати акумулятор, щоб він прослужив довше, насправді це зовсім небажано. Не тільки не слід заряджати його до 100%, але й рекомендується робити це за певних рівнів заряду батареї. Найкраще заряджати батарею в діапазоні від 20 до 80%, тому коли вона наближається до 20%, це найкращий час для її зарядки, але не повної, а коли вона досягне 80%.

Хоча спочатку вам може бути важко розрахувати час, необхідний для цього, незабаром ви звикнете і тим самим допоможете мобільному акумулятору працювати довше.

Враховуючи, що заміна акумулятора коштує дорого, не як раніше, коли можна було легко замінити батарею, а запчастини були дешевшими, варто взяти це на озброєння. Крім того, ви допоможете максимально збільшити автономність і зможете робити з телефоном все, що захочете, не переймаючись тим, що він швидко розрядиться.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: поради
 • Останні записи

  Apple створить найтонший iPhone 17 за всю історію бренду

  Компанія Apple підняла свою інженерну майстерність, представивши 11- та 13-дюймові моделі M4 iPad Pro. Ці…

  16.06.2024

  На думку експертів, Apple планує зробити iPad складним

  Еллісон Джонсон з The Verge висловлює думку, що iPad має змінити свою форму, навчившись складатися…

  16.06.2024

  Чи вистачить 8 ГБ відеопам’яті для сучасних ігор AAA-класу

  Світ комп'ютерних ігор є постійно розвиваючимся ландшафтом, де технології постійно вдосконалюються. Однак із прогресом виникає…

  16.06.2024

  Штучний інтелект в стилі ChatGPT виявлено у бета-версії HyperOS

  Xiaomi досягає значних успіхів у галузі штучного інтелекту, випустивши останню бета-версію HyperOS для Xiaomi 14,…

  16.06.2024

  Apple має намір зробити свої пристрої ще тоншими

  Після запуску iPad Pro M4, який називають найтоншим пристроєм Apple з товщиною всього 5,1 мм,…

  16.06.2024

  Розкрита ємність акумулятора Samsung Galaxy S25

  Останні звіти вказують, що Samsung Galaxy S25 може не мати значного збільшення часу автономної роботи…

  16.06.2024