Що краще виконати: перезавантаження або вимкнення смартфона

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Багато власників смартфонів не бачать різниці між перезавантаженням і вимкненням гаджета, а вона є. Пояснюємо, у чому різниця між цими процесами і що робити, якщо смартфон сильно гальмує.

Що краще: перезавантаження чи вимкнення

Зазвичай для того, щоб телефон перестав гальмувати, достатньо перезавантаження. Якщо гаджет продовжує зависати, а перезавантаження не допомагає, рекомендується вимкнути пристрій. Вимкнення – комплексний і складніший процес. Під час вимкнення пристрій виконує низку тестів на стан апаратної системи, вона повністю відключається.

Під час увімкнення знову виявляються апаратні умови, оновлюються і завантажуються всі програмні дані. Перезавантаження являє собою перезапуск програмного забезпечення, апаратну систему не зачіпає.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.