Що не можна робити під час заряджання смартфона: 3 часті помилки

Час читання: < 1 хв.

Зарядка акумулятора смартфона тільки на перший погляд здається процесом, під час якого складно зробити якусь помилку. Насправді, помилки допускаються користувачами дуже часто.

Реклама

Так, під час заповнення заряду батареї деякі люди виконують досить небезпечні дії. Підсумком нерідко стає поломка мобільного пристрою.

Хочете, щоб гаджет і його акумулятор прослужили якомога довше? Не робіть цього після підключення зарядного пристрою.

Грати в мобільні ігри

Деякі люди не можуть відірватися від улюблених ігор навіть тоді, коли смартфон заряджається. Ігрову залежність треба побороти. Хоча б заради самого пристрою.

Завжди залишайте мобільник, що заряджається, у спокої. Якщо під час заповнення рівня заряду акумулятора функціонують “важкі” додатки, то гаджет відчуває підвищене навантаження. У підсумку телефон може перегрітися і перестати працювати.

Зараз читають  Чому комп'ютер починає гальмувати і як це виправити: поради та рішення

Сидіти в мобільному інтернеті

З цієї ж причини гаджет, який заряджається, не варто використовувати для інтернет-серфінгу.

Спати

Нічна зарядка становить небезпеку для багатьох мобільників. Річ у тім, що спляча людина напевно пропустить момент, коли смартфон повністю зарядиться. А часта “перезарядка” негативно впливає на стан акумулятора. Краще заряджати батарею не більше ніж на 80-90 відсотків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.