Експерт розповіла, як відволікти дітей від гаджетів

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Як відволікти дітей від гаджетів? Спочатку розберемося, чому вони ними захоплюються. Лілія Шувалова, експертка з кіберспорту та психології, каже, що деякі діти використовують гаджети через неврологічні проблеми, які можна спробувати виправити.

Реклама

Щоб допомогти таким дітям, можна звернутися до невролога і проводити прості вправи, що стимулюють сенсорні відчуття. Крім того, важливо звернути увагу на правильний прикус, оскільки це впливає на сенсорне сприйняття і дихання дитини.

Щоб дитина менше залежала від ґаджетів, потрібно приділити увагу якісному проведенню часу і суворо стежити за часом, проведеним перед екраном. Це допомагає дітям почуватися спокійніше й адаптуватися до режиму.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: