Названо найпопулярніші запитання користувачів про Windows 10 і Windows 11

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Що найбільше цікавить наших клієнтів? Ось відповіді на найпопулярніші запитання.

Реклама

Оновлюватися до Windows 11 чи не варто

Нова ОС Windows 11 вирізняється стильнішим і зручнішим інтерфейсом, а також стабільнішою роботою і кращою продуктивністю. При цьому користувачам пропонується 10 діб на випробування новинки, після чого можна відкотитися назад до Windows 10, якщо звична і перевірена ОС вас більше влаштовує.

Яка ОС краща

На думку користувачів та експертів перевага Windows 11 не настільки значна. Головним плюсом цієї ОС є оригінальний і елегантний зовнішній вигляд. При цьому слід розуміти, що компанія Microsoft не здійснюватиме глобальних оновлень “десятки”, тоді як у Windows 11 перспективи подальшого розвитку більш райдужні.

Як оновити Windows 10 до Windows 11

Для переходу на нову ОС необхідно увійти в центр оновлення Windows 10 і підтвердити операцію “Завантажити та встановити”. У разі, коли ПК не відповідає необхідним мінімальним параметрам для встановлення Windows 11, потрібно перейти за гіперпосиланням “Перевірка працездатності ПК”, після чого провести встановлення через BIOS, де в пункті TPMState потрібно вказати enable. Такі дії дають змогу встановити ОС і використовувати її надалі без проблем.

Як оцінюють Windows 10 і Windows 11 фахівці

У новій ОС від Microsoft є явні переваги перед Windows 10, проте їх не так багато і вони не настільки істотні. З цієї причини зараз не можна назвати жодної вагомої причини для переходу з “десятки” на Windows 11, особливо якщо вона вас до цього повністю влаштовувала. Експерти вважають, що користувачі Windows 10 цілком можуть дочекатися виходу Windows 12, не оновлюючись до 11-ї версії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: