Статті

Чи впливають фонові процеси на роботу смартфона

Share
Час читання: 2 хв.

Потужні нові телефони працюють швидко не залежно від кількості відкритих програм та запущених процесів. Але цього ж не можна сказати про дешеві або старі пристрої. З ними ситуація дещо інша. Якщо робота стала дуже повільною і неможливо просто нічого зробити, варто перевірити кількість фонових процесів та відключити при потребі деякі з них. Ми сьогодні розповімо, як це зробити.

Для початку варто розібратись, а що ж таке фонові процеси? На смартфонах існує дуже багато програм, які вимагають постійного оновлення. Наприклад, щоб користувач отримував сповіщення про нові повідомлення в месенджері або ж бачив усі надходження коштів на карту, потрібно щоб ці додатки працювали на фоні та постійно зчитували нову інформацію. Таким чином людина буде завжди в курсі оновлень. Вимикати фонову роботу в даному випадку можна, але це може принести деякі незручності.

Окрім важливих додатків є ще й такі, що також працюють на фоні, але взагалі цього не потребують. Саме їх варто вимикати. Проблема в тому, що повне закриття програми не вимкне роботи на фоні. Це потрібно робити в ручну в налаштуваннях.

Як встановити ліміт фонових процесів? Для початку треба увімкнути режим розробника. Він не є доступним постійно. Для цього варто виконати такі кроки:

  • Відкрити налаштування.
  • Зайти в розділ Про телефон (він знизу).
  • Знайти фразу “Номер складання” та натиснути 5-7 разів.

Після цього на екрані з’явиться сповіщення, що користувач перейшов в режим розробника.

Далі потрібно повернутись у налаштування та знайти новий розділ. Він буде називатись “Для розробників” (назва може змінюватись в залежності від виробника смартфона). Далі перейти в пункт «Додатки» та відкрити розділ «Ліміт фонових процесів». Далі слід вибрати один із трьох варіантів роботи:

  • «Не більше 4 процесів». Самий оптимальний варіант. Пристрій буде краще працювати, але потрібні програми будуть теж функціонувати.
  • «Не більше 2 процесів». Цей варіант може зробити користування смартфоном не зручним, але цей режим потрібен дуже слабким пристроям, які не можуть справлятись із завданнями.
  • «Без фонових процесів». На телефоні взагалі ніякі додатки не будуть працювати на фоні.

Не завжди можна з першого разу вгадати, який режим найкраще підійде для смартфона. Тому можна спробувати кожен по черзі і зрозуміти. Після налаштування потрібно вийти з режиму розробника й продовжити користування телефоном.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Новий AirTag буде оснащений чіпом від iPhone 15

    Компанія Apple готується випустити нові пошукові трекери AirTag, оскільки актуальна модель за 3,5 роки свого…

    17.11.2024

    Samsung знову насміхається з власників смартфонів Apple

    У цьому світі можна нескінченно дивитися на три речі... І всі вони пов'язані з Apple.…

    17.11.2024

    Google запускає приховані електронні адреси для захисту від реклами та спаму

    Користувачі Gmail незабаром отримають можливість створювати тимчасові адреси електронної пошти, що значно спростить захист їхньої…

    17.11.2024

    Компанія Apple повертається до ідеї випуску власного телевізора

    Колись, десь між 2009 і 2011 роками, ходили чутки, що Apple ось-ось випустить свій телевізор.…

    17.11.2024

    Чому смартфони Samsung програють у мобільних іграх смартфонам Apple

    Смартфони Samsung Galaxy завжди викликали у мене захоплення своїми шикарними дисплеями та якісними камерами. Але…

    17.11.2024

    Samsung готує смартфон із 10-дюймовим екраном і тристулковим дизайном

    Компанія Samsung активно працює над створенням інноваційного смартфона з трьома складними секціями, вихід якого очікується…

    17.11.2024